دستورالعمل عودت

29 مرداد 1401

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های پرگاس نوین بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به نوع خاص کالای ارایه شده در وب سایت پرگاس نوین، مانند کالاهای گروه‌ خوراکی انواع آرد وپودرها اقلام خواروبار وخشکبار تنها به شرط پلمپ بودن وبازنشدن بسته بندی قابل استردادو بازگشت وجه میباشد.درخصوص فروش کالاهابصورت عمده از آنجایی که سیاست پرگاس نوین مبنی برارسال نمونه تستی میباشد میتوانید کالای مورد نیاز را در بسته بندی های کوچک تهیه کنید درصورت داشتن رضایت اقدام به سفارشگذاری همان کالا در سایز فروش عمده داشته باشد.

درخصوص فروش ابزار وتجهیزات آزمایشگاهی ودستگاههای تولید, تکنسین های مجرب شرکت اقدام به نصب وآموزش میکنند وما پشتیبانی جهت گارانتی وتعمیرات دستگاه خواهیم داشت..

به غیر از مورد درج شده در مواردی که محصول ارسالی شامل نواقض زیر باشد

امکان مرجوع کردن کالا فراهم میباشد:.

1)اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال بسته بندی داشته باشد. که این اشکال باعث شده باشد که کالا خراب شده و یا مورد استفاده قرار نگیرد.                                 
2)اشکالی در ظاهر یا طعم کالای مورد نظر  باید حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، به پرگاس نوین اطلاع داده شود.                                                                  
    3) اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی پرگاس نوین از طریق تلفن 09125114303 و واتساپ همین شماره  اطلاع داده شود.                                                                                                   
     ( عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان                                                                                         اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات مذکور درج شده در وب سایت است.)

    4)اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد. باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی پرگاس نوین اطلاع داده شود.                             
     با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به اداره پست و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پرگاس نوین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
  5) در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به شرکت‏‏‌های حمل و نقل و یاپرگاس نوین بازگردانده شود.

***

در تمامی موارد فوق لازم بذکر است، کالا باید در شرایط اولیه خود پملپ باشد.

***